piertotum locomotor
Piertotum Locomotor
Piertotum Locomotor
Prečna ulicaPrečna ulica  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  PrijavaPrijava  Registriraj seRegistriraj se  

Share
 

 Chat

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 77 ... 100  Next
Phillip Knightley
Phillip Knightley

Spolzgad

Prispevki : 996
Starost : 26
Kraj : Velika Britanija
Status : samski
Letnik : 7.




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Chat   Chat - Page 54 EmptySob Okt 31, 2015 11:09 am

First topic message reminder :

    Glede na to, da se tja in nazaj vozim malo več kot eno uro, potem pa mi učenje+naloge vzamejo celo popoldne... Ja, vzame. <.<

    HAHAH XD Čeprav še vedno nisem ziher za medicino. Trudim se že, ampak ne vem... Mogoče bi mi bilo kako grafično oblikovanje še bolj všeč. I DUNNO, jaz pojma nimam kaj hočem delati v življenju, it's awful.
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Kiko Sun
Kiko Sun

Gryfondom

Prispevki : 607
Kraj : Koreja, Seoul
Status : Samska
Letnik : 6. letnik




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 5:19 pm

grozno to zdravstvo i guess
Nazaj na vrh Go down
Dohyun Sun
Dohyun Sun

Drznvraan

Prispevki : 1126




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 5:20 pm

mhm ...
Nazaj na vrh Go down
Claire Holland
Claire Holland

Gryfondom

Prispevki : 1657
Starost : 24
Kraj : Sheffield
Status : ಠ_ಠ
Letnik : 5.

https://hogwartspl.slovenianforum.com



Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 7:41 pm

Hihi, tako sem jaz bila prejšnje leto doma skoraj dva tedna, preden se je moja vročina umirila, potem pa me je ženska v bolnico poslala ker je bila moja kri katastrofalna XD Drugi dan domov da je bila samo gripa. Spet pol tedna v šolo. Zateče grlo da pomagaj Marija. Pa mi reče zdravnica, ki je mojo nadomeščala, da imam pravzaprav mononukleozo.
Bravo
Fail #2
Moja mami naj bi si 'nogo zvila in ji absolutno ni treba doma ostajat ali pa v bolnico it' dve leti nazaj.
Veste kje je bila mesec nazaj? Na operaciji v Valdoltri. Kjer so ji z iglo iz noge pobirali zdrobljene koščke kosti, ker je bil tisti zvit gleženj pravzaprav zlom in so se ji zaradi napora začele krušit kosti. Ker se je preveč opirala na drugo nogo so se ji zdrobile pa še tam in jo čaka še ena
IN POTEM ŠE ENA, KO JI BODO V TISTO 'ZVITO' VSTAVLJALI PLOŠČICE DA BO SPLOH LAHKO HODILA BREZ BOLEČIN

Raje v Ameriko in se utapljam v kreditih kot pa tukaj zastonj zdravstvo, pa me bodo najverjetneje prej pobili če grem k njim kot če sama postavim diagnozo doma.
Nazaj na vrh Go down
Zorya Gallente
Zorya Gallente

Pihpuff; predstavnik

Prispevki : 360
Status : samska
Letnik : 5.




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 9:04 pm

oucha. me je strah če se men kej zgodi pri derbyju. KER BOMO VERJETNO JS IN TADRUGA FRESH MEAT ŽE DECEMBRA NA NEURADNI TEKMIIII Very Happy in zdej si iščem ime. pa probam kak brutalen pun najt. zanekrat so mi najbolj kul psycho loli pa MissBeast pa en pun name, ki ga nebom šerala...
Nazaj na vrh Go down
Claire Holland
Claire Holland

Gryfondom

Prispevki : 1657
Starost : 24
Kraj : Sheffield
Status : ಠ_ಠ
Letnik : 5.

https://hogwartspl.slovenianforum.com



Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 9:07 pm

Why not? Ga bomo že ugotovili če te pridemo pogledat. Nyuhuhuhu
Nazaj na vrh Go down
Zorya Gallente
Zorya Gallente

Pihpuff; predstavnik

Prispevki : 360
Status : samska
Letnik : 5.




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 9:08 pm

lah povem na fbju ga al neki. za mojga dragega pa tut mamo.
Nazaj na vrh Go down
Max Jacques Rousseau
Max Jacques Rousseau

Osebje

Prispevki : 439
Starost : 31
Kraj : Paris




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyČet Nov 12, 2015 10:26 pm

Matthew Logan Moore je napisal/a:
Zrad kolena ja.. November, mah.. pač pr športni mi je neki klecnlo k smo skakali, pol smo pa še v fitnes šli in sm še tm skaku s kolebnico in pol še fitnes tko da jaaa... nevem kaj mi je še zdej tho..in očitno tut zdravnica ne ve, idk

Meh, jaz mam že štiri leta probleme s kolenom in hrbtenico in ne vejo, kaj mi je, tak da vso srečo xD
Nazaj na vrh Go down
Kiko Sun
Kiko Sun

Gryfondom

Prispevki : 607
Kraj : Koreja, Seoul
Status : Samska
Letnik : 6. letnik




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyPet Nov 13, 2015 12:06 pm

Saj zdej se mi je urihtalo, samo počivat morm
Nazaj na vrh Go down
Max Jacques Rousseau
Max Jacques Rousseau

Osebje

Prispevki : 439
Starost : 31
Kraj : Paris




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyPet Nov 13, 2015 12:08 pm

Lucky you! ^^'
Nazaj na vrh Go down
Yaku Akaashi
Yaku Akaashi

Drznvraan

Prispevki : 563
Letnik : 9




Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 EmptyPet Nov 13, 2015 12:15 pm

ej matt kok casa pa me smes nc delat?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content






Chat - Page 54 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat   Chat - Page 54 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

Chat

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 54 od 100Pojdi na stran : Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 77 ... 100  Next

 Similar topics

-
» Chat
» Chat
» Chat
» Chat
» Chat

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Piertotum Locomotor :: Ostalo-