piertotum locomotor
Piertotum Locomotor
Piertotum Locomotor
Prečna ulicaPrečna ulica  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  PrijavaPrijava  Registriraj seRegistriraj se  

Share
 

 Jordan Robinson

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Jordan Robinson
Jordan Robinson


Prispevki : 1




Jordan Robinson Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jordan Robinson   Jordan Robinson EmptySre Avg 17, 2016 8:25 pm


Jordan Robinson
17, 7. Letnik, Dylan O'Brien
1. Kje si bil rojen? Kakšno je bilo tvoje življenje do prihoda na Bradavičarko?
"Velika Britanija. Kaj pa vem, spodobno."
2. Predstavi nam svoje družinsko drevo in povej nekaj malega o članih. Kako bi opisal razmerja v tvoji družini?
"Sirota od treh let naprej, vse do 11. leta sem čas preživljal v sirotišnici. Oba bunkeljna."
3. Tukaj imam papir z osnovnimi podatki tvoje fizične podobe. Bi nam ga lahko prebral? Kaj meniš, po čem se te najprej prepozna?
"1,78m v višino, temnorjave lase, rjave oči, atletske postave...Mogoče po čvrsti ritki?"
4. Če bi lahko spremenil nekaj na sebi, kaj bi to bilo?
"Ne veliko."
5. Si kakšno bitje kot volkodlak, metamorf, veela?
"Ne."
6. Odprl bom omaro, iz katere bo prišel bavkar, stvor, ki se, v trenutku, ko te zagleda, spremeni v tvojo nočno moro. Tri, dva, ena...v kaj se je bavkar spremenil?
"V sebe."
7. Je kozarec na pol poln ali na pol prazen?
"Kozarec je vedno poln. Saj veste, zrak je stvar, ki obstaja...zmes plinov."
8. Verjameš v ljubezen na prvi pogled?
"Ne."
9. Kaj rad delaš v svojem prostem času?
"Berem knjige."
10. Katera je tvoja najljubša barva?
"Modra. Vsi odtenki modre."
11. Si rad obkrožen z veliko prijatelji? Imaš osebo, ki ti pomeni največ?
"Ne."
12. Ko se govori o kršenju pravil si v prvi vrsti? Rad izzivaš in tekmuješ? Se velikokrat znajdeš sredi težav in prepirov?
"Mogoče se včasih zapletem v kakšne težave zaradi predolgega jezika ali pa navajanja dejstev."
13. Bi lahko rekel, da si od nečesa odvisen? Če ja, od česa?
"Verjetno od znanja. Ne morem se ga nasititi."
14. Kaj te spravi ob živce? Kako ta stres premagaš, kaj ti pomaga?
"Samovšečneži, tisti, ki hodijo okoli z visoko dvignjeno glavo. Berem."
15. Se v množici ljudi rad izpostavljaš, si rad v centru pozornosti in aktivno sodelujoč v pogovorih?
"Ne. Moj najdaljši pogovor do tegale trenutka je bil s profesorjem napojev."
16. Si bolj spontane narave ali vedno narediš načrt?
"Spontane. Ponavadi to izgleda tako, da me neka ideja zadene kot strela z jasnega, in grem."
17. Kaj te je najbolj prizadelo do sedaj? Če bi imel možnost maščevanja, kaj bi naredil?
"Mogoče tista punca v 1. letniku, ki mi je rekla 'ne'. Hecam se. Ne vem."
18. Kaj ti pomeni več: pravica ali sočutje, usmiljenje?
"Pravica."
19. Poimenuj tri stvari, v katerih misliš, da si dober, in tri, v katerih po tvojem mnenju nisi.
"Sem precej spreten pri čaranju in tudi športi mi ne grejo slabo od rok, dobro inštruiram, nisem pa pravi naslov za nasvete in včasih se rad pobaham s svojim znanjem. Tako da znam biti nadležen."
20. Ali ima življenje pomen/namen? Kakšen je tvoj?
"Verjamem, da se vse zgodi z razlogom, ni pa potrebno, da je ta razlog vreden omembe."
22. Kje se vidiš čez pet let?
"Mogoče kot profesor?"
23. Ostane ti le še en dan življenja. Kaj bi na tisti dan počel? Kako bi na koncu dneva želel umreti - na kakšen način?
"Verjetno bi poskušal zapisati vse svoje misli in ugotovitve, raziskave in analize."
24. S tremi besedami opiši svoj značaj.
"Inteligenten, čustveno pomankljiv, dolgojezičen."
25. Kaj lepega imajo drugi za reči o tebi? Na čem temelji tvoj odnos do drugih? Se te mnenje drugih dotakne?
"Marsikomu se zdim s svojim znanjem nadležen, še bolj jih moti moj besedni zaklad. Vendar, ne. Malokrat. Nekoč me je nekdo obsodil, da mi ni mar za druge...ne vzemite me narobe, mogoče je to res, a nikakor nisem dober v načenjanju prijateljstev ali obdržanju le teh."
26. Na ulici do tebe pristopi bunkeljn in ti pove, da ve, da si čarovnik. Kaj odreagiraš?
a) Vprašam, zakaj tako misli.
b) Potrdim in mu pokažem kakšen urok.
c) Potrdim in momljajoč odidem proč.
č) Vprašam ga, če se počuti vredu, in pokličem psihiatrično bolnišnico.
27. Kako hočeš, da se te spomnijo po tvoji smrti?
a) Kot dobrega in poštenega.
b) Kot velikega in odločnega.
c) Kot modrega in spoštovanega.
č) Kot drznega in krepkega.
Jordan, /, /

Nazaj na vrh Go down
 

Jordan Robinson

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Piertotum Locomotor :: important :: Prvi koraki :: Klobuk Izbiruh-